Hizmetler услуги Services

Misi Karşı Yaka olarak, ne kadar doğru besleniyorsak; ailemiz, şirketimiz, ülkemiz ve dünyamız için
o kadar yararlı olabileceğimize inanırız.
 • Chescake
  Yumuşak dokusu, damakta bıraktığı lezzetli tat ve tatlı aromaları sayesinde cheesecake, tatlı dünyasında en popüler lezzetlerden biridir.Cheesecake'in kökenleri antik Yunanistan'a kadar uzanır. İlk olarak, Yunanlar tarafından üretilen "sambukon" adlı bir tür cheesecake, hamurun içine peynir, bal ve undan oluşan bir karışımın dökülmesiyle hazırlanırdı. İlerleyen yıllarda, Romalılar bu tatlıya farklı tatlar ekleyerek farklı lezzetler elde ettiler.
 • Devils
  Devil's food cake, daha önceki kek tariflerinden farklı olarak, kakao tozu kullanımını arttırarak ve süt veya su yerine kahve ekleyerek yoğun bir çikolata lezzeti yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kek, yumuşak bir dokuya ve nemli bir yapıya sahiptir.
 • Kaşarlı Tost
  Kaşarlı tost, Amerika Birleşik Devletleri'nde 1920'lerde popüler hale geldi. İlk başlarda yalnızca bir gece atıştırması olarak kullanılan kaşarlı tost, zamanla bir fast food seçeneği haline geldi ve günümüzde hemen hemen her yerde bulunabilir. Kaşarlı tost, çeşitli malzemelerle özelleştirilebilir. Jambon, salam, domates, soğan, turşu, mayonez ve hardal gibi malzemeler kaşar peynirli tosta eklenebilir. Ayrıca, sağlıklı alternatifler arayanlar için kepekli ekmek, tam tahıllı ekmek ve glutensiz ekmek gibi farklı ekmek seçenekleri de kullanılabilir.
 • Kavurmalı Tost
  Kavurmalı tost, dünyanın her yerinde popüler olan bir sandviç çeşididir. Tost ekmeği arasında lezzetli bir kavurma, peynir ve sebzelerin bulunmasıyla hazırlanır. Bu enfes lezzet, özellikle kahvaltıda ya da hızlı bir atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.
 • Sucuklu Tost
  Sucuklu tost, Türk mutfağından dünyaya yayılan lezzetli bir sandviç çeşididir. Sucuk, tost ekmeği, peynir ve baharatlar ile bir araya getirilerek hazırlanan bu atıştırmalık, her öğünde ya da atıştırmalık olarak tüketilebilir.
 • Sufle
  Sufle, ilk olarak Fransa'da ortaya çıktı ve adını "souffler" kelimesinden alıyor, bu kelime "şişirmek" veya "nefes almak" anlamına geliyor. İlk kez 18. yüzyıl Fransız mutfağında görüldü ve o zamandan beri dünya çapında popüler oldu. Sufle, yaratıcılıkla oynayarak pek çok farklı tat ve sunumla hazırlanabilir.
Daha Fazlası İçin
Hizmet alanlarımızda bir sınır yok. Misi Karşı Yaka'da hizmette sınır yok. Daha fazla hizmet
alanı hakkında bizimle iletişime geçin.
İletişime Geçin