Kurumsal институциональных Corporate

Müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için çıktığımız bu keyifli yolculukta güven bizim için ön planda. Kişi ya da kurumların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, profesyonel iş gücümüz ile tecrübemizi harmanlayıp, sizlere tam donanımlı mutfaklar sunuyoruz.

Keyifli Yolculuğumuza Katılın

Her zaman ilk hedefimiz, oluşturduğumuz mutfaklara renk katan şeflerimizin ve diğer çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine destek vermek olacaktır. İnsan Kaynakları yönetim modelimizde kişisel gelişim eğitimleri, mesleki eğitimin önünde gelmektedir.

Bir kişiye çorba yapmayı 30 dakikada öğretebilirsiniz; ancak bu kişinin kişisel gelişimini sağlamadığınız takdirde 30 dakika içerisinde öğrendiği çorbayı nasıl geliştireceğini düşünmemiş olursunuz. Yola çıkış noktamız mutlu etmek… Bu da öncelikle çalışanlarımızın mutlu edilmesi gerekliliğini doğurmaktadır. Tabi bu durum tek taraflı değil, bizim bakış açımıza destek veren hizmet verdiğimiz kuruluşlardır.

Hayallerimiz Bizim Kim Olduğumuzun Aynasıdır Наши мечты - зеркало того, кто мы есть Our dreams are the mirror of who we are

Bu nedenle, bizi tercih eden kuruluşlarımız çalışan insana bizim gözümüzle bakmalı ya da bizimle birlikte bakabilmeli diyoruz. Mutfaklara renk katan hayallerimiz var derken şaka yapmıyorduk.
Deneyim
Gücümüzün önemli bir kısmını çoğunluğunu kendi içimizde yetiştirdiğimiz deneyimli personelimizden alırız. Yıllarını mutfağa adamış bir marka olarak müşterilerimize güvenle hizmet ederiz.
Tazelik & Hijyen
En taze ürünleri seçerek bunları en sağlıklı yöntemler ile hazırlayan mutfak ekibimiz; depolama, pişirme ve sunum proseslerinde kalite esaslarına dayalı hijyen kurallarımıza uymayı taahhüt eder.
Dinamizm & Hız
Zamanlama en az lezzet ve sağlık gibi kriterler kadar önemlidir. Doğru zamanda ilerleyen, akışına uygun bir süreci kalitenin bir göstergesi olarak görürüz.
Yenilikçi Yaklaşım
Geleneksel tatları yeni tariflerle harmanlayan menümüz alışılmış lezzetleri tattırabilmeyi ve modern yorumlamalar ile sıkılmadan yeni heyecanlar sunabilmeyi başarır. Her fikir yapısındaki insan menümüzün içeriğini tatmin edici ve hayranlık uyandırıcı bulur.
Lezet
Mutfağımızdan çıkan her ürün, deneyimli aşçılarımızın özenli emekleri sayesinde ev yemeği lezzetinde sunulur. En yenilikçi menülerimizde dahi tatlarımızın her damak tadına hitap etmesine özen gösteririz.
Sabit Kalite
Mutfağımızda ki her lezzet, diğer mutfaklarımızla aynı kalitede ve aynı tada sahip olur. Misi Karşı Yaka olarak biz, kendi personelimizi kendimiz yetiştirir, bu sayede tüm ürünlerimiz tek bir elden çıkmışçasına sabit bir kaliteye sahip olur.