İnsan Kaynakları Человеческие ресурсы Human Resources

Misi Karşı Yaka personelinden marka değerlerini içselleştirdiği gibi yasalara da tam uyum göstermesini bekler. İlgili tüm mevzuat, kural ve yasalara uyan ve gerektiği durumlarda insiyatif alan, her türlü ayrımcılık ve tacize karşı, alkol ve uyuşturucu konusunda gerekli hassasiyeti gösteren bir personel örnek çalışanımızı tarif eder.

Misi Karşı Yaka personelinin firmamız ile çıkarlarının çatışmayacağı öngörülür. Misi Karşı Yaka personeli tüm iş arkadaşı, müşteri ve tedarikçisine saygılı ve eşit davranır.

Yolsuzluk ve rüşvetin karşısında duran Misi Karşı Yaka, tamamen adil koşullarda çalışır ve bu konudaki herhangi bir girişim veya girişim fikrine katı şekilde gerekli yaptırımları uygular.

Misi Karşı Yaka fiyat teklifleri ve satış şartları vb. gibi herhangi bir bilgiyi rakipleri ile paylaşmaz. Kurumsal bilgiler gibi müşterilerinin bilgilerine de aynı hassasiyetle yaklaşır ve müşteri gizliliğini kesinlikle ihlal etmez. Her bir öneri, memnuniyet ve şikayeti titizlikle incelenir ve bu bilgiler sunulan hizmetleri ve genel olarak Misi Karşı Yaka markasını ileri taşıyacak bir olarak değerlendirilir.

Çalışanlarının sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan Misi Karşı Yaka tüm iş güvenliği kanunlarına uyar ve gerekli güvenlik koşullarının sağlanmasını garantiler.

Çalışanların kişisel ve mesleki eğitimine önem verilir. Mümkün olan fırsatlarda yeni sorumluluklar verilerek çalışanların kendilerini geliştirmeleri için fırsat verilir.